Studio fotograficzne

Sesje biznesowe

Kiedy potrzebujesz zdjęcia do CV, na stronę internetową czy chcesz opublikować nowe zdjęcie na biznesowym lub społecznościowym portalu to dobrze trafiłeś. W studiu możemy stworzyć Twój wizerunek byś mógł swoją twarzą, swoim wyglądem reprezentować swoją firmę, lub ludzi z ktorymi współpracujesz lub nimi zarządzasz. Wizerunek postaci jest bardzo ważny. Jeżeli masz pomysł na swoje fotograficzne „JA” – zrealizujemy go. Jeżeli nie jesteś do końca zdecydowana(y) pomożemy w jego stworzeniu. Każdy pomysł jest dobry i warty rozpatrzenia. Pokaż się z jak najlepszej strony poprzez dobrą fotografię.

Sesje brzuszkowe

Często przysłuchuję się wypowiedziom przyszłych Mam jak wielkim szczęściem jest wyczekiwanie nowego członka rodziny. Sam mam dzieci i pamiętam jak wyglądały przygotowania do narodzin nowego lokatora. Matka przeżywa to jednak wyjątkowo. To ona dba o swoje pożywienie, żeby dziecko które dorasta w niej urodziło się zdrowe. To ona unika nerwów i musi znosić ciężar młodego człowieka. My mężczyźni możemy jedynie pomagać. Sesje brzuszkowe są wspaniałą pamiątką niepowtarzalnego czasu. Czasu wyjątkowego bo nie da się drugi raz go powtórzyć. Na sesje brzuszkowe proponuję domowe zacisze, wiejski plener lub studio fotograficzne. Tam można w spokoju i bez pośpiechu wykonać niepowtarzalne ujęcia Mamy, która niebawem spodziewa się dziecka. Istotną sprawą jest czas w którym wykonujemy takie zdjęcia. Sesje brzuszkowe proponuję wykonywać na okres maksymalnie miesiąc przed porodem kiedy brzuszek mamy prezentuje się bardzo ładnie, a mama czuje się jeszcze na tyle dobrze, żeby pozować do zdjęć.

Zdjęcia studyjne

Każdy etap w życiu człowieka jest wyjątkowy. Każdy jest wart uwiecznienia. Jeżeli najdzie Cię ochota żeby akurat „dzisiaj” zrobić sobie zdjęcia w studiu, wystarczy chwycić za telefon i zadzwonić do mnie. Z przyjemnością omówię szczegóły i zrealizuję Twoje wizje fotograficzne, a jeżeli ich nie masz, pomogę Ci je odkryć